درمان زود انزالی
۲٫۷
(۳)

درمان زود انزالی

زود انزالی پدیده ای است که باعث نارضایتی جنسی طرفین می شود و می تواند مشکلات زیادی را برای زوجین به وجود آورد .بنابراین اصلی ترین درمان زود انزالی رفتار درمانی است  که باید فرد زمان مقاربت و نزدیکی هیجان های خودش را مدیریت کند .

دکتر مجید صفوی متخصص اورولوژی ، کلیه و مجاری ادراری است . شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس بعد از ساعت ۴ بعداظهر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

  • ۸۸۱۹۰۷۹۴ – ۵۵۷۳۷۱۹۵

مراحل درمان زود انزالی

از نظر مداخلات درمان خیلی افراد توقع دارند درمانی یا دارویی را معرفی کنیم تا درمان زود انزالی انجام شود .درواقع ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم با توجه به پیچیدگی علت به وجود آمدن چنین شرایطی و بررسی این که اختلال وجود دارد یا مشکل و یا  دغدغه است به عهده متخصص اورولوژی می باشد و هر فرد متناسب با علت زمینه سازی ممکن است درمان متفاوتی داشته باشد.

درمان زود انزالی
درمان زود انزالی

به طور کلی ما برای درمان باید روی سه محور کار کنیم، این سه محور همانند سکویی که ورزشکاران برروی آن می ایستند در یک سطر قرار نمی گیرند.

  • سکوی اول کنترل است بنابراین لازم است با استفاده از تکنیک هایی آموزش های لازم داده شود. که البته دخالت زوجین بسیار موثر است بنابراین ما با استفاده از تمریناتی باید بتوانیم کنترل را بدست آوریم
  • سکوی دوم کاهش استرس و اضطراب هاست. از طرفی برای فردی که تمام استرس هایش اعم از داخل و خارج خانه ادامه دار است ممکن است این تمرینات به تنهایی کافی نباشد و برای درمان زود انزالی لازم باشد اول زوج درمانی صورت بگیرد.
  • سکوی سوم زمان جای می گیرد که یکی از ملاک های تشخیصی بحث زمان است در بحث زمان دو عامل اول نقش اساسی دارند و از داروها هم می توان استفاده کرد.

این نکته را به یاد داشته باشید که داروها به چند دلیل خط مقدم ما در درمان انزال زودرس نیست .

زیرا معمولاً انزال زودرس برای مشکل جوانی است برای فردی که در جوانی دچار زود انزالی می شود تا کی باید دارو مصرف کند؟

فردی که دارای سن بالاتری دارد ( ۷۰ سال )برای مشکل نعوظش می توانیم با کمک دارو درمان را انجام دهیم. اما برای جوانی که تازه ازدواج کرده تا کی باید دارو تجویز کنیم تا مشکلش برطرف شود به همین دلیل است که توصیه می کنیم اول مشکل های زمینه ساز برطرف شود سپس اقدامات دیگری انجام شود.

نکته ی مهم در درمان زود انزالی

توصیه می شود برنامه غذایی مناسبی داشته باشید و در صورت هر گونه بیماری زمینه ای مانند دیابت ، فشار خون ، بیماری های ناتوان کننده و … درمان صورت بگیرد.

به طور کلی برای جلوگیری از زود انزالی علاوه بر رعایت موارد بالا می توان با استفاده از اسپری ، کادوم های تاخیری و داروها انزال را به تاخیر انداخت  و یا استفاده از داروهایی که موجب تقویت می شود .

برخی خدمات دکتر مجید صفوی متخصص اورولوژی عبارتند از :

سرطان مثانه

سرطان پروستات

 نازایی در مردان

سرطان کلیه

بی اختیاری ادرار

راههای ارتباطی :

  • ایران ،تهران ، میدان ونک ، خیابان گاندی ، خیابان ۲۵ ، پلاک ۱۲ ، طبقه ۲
  • ۸۸۱۹۰۷۹۴ – ۵۵۷۳۷۱۹۵
  • پیج اینستاگرام

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دهی روی یک ستاره کلیک کنید ( از راست به چپ)

میانگین امتیاز: ۲٫۷ / ۵٫ تعداد رای ۳

اولین رای دهنده باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − شانزده =